Baymak Kombi Servisi Tasarruf Tedbirleri

 

tasaruf

2005 yılı Baymak servis politikamız gereği siz değerli kulanıcıların daha az enerji ile daha fazla verim almasını sağlamak amacıyla bir takım tedbirler sıraladık.

1. Dairenizde oluşan ısı kayıplarını en aza indirin. Isı kaybını önlemek için kesinlikle mantolama yaptırın.

2. Baymak kombinizin bakımlarını zamanında yaptırın. Kombinize bakım yaptırmak sizlere En az %15 tasarruf sağlar.

3. Tesisatınızı En az 2 senede bir temizletin.

4. Dairenizin ısı kayıpları fazla değil ise otomatik kontrol cihazları kullanın. Bunların başında oda termostatları ve termostatik vanalar gelmektedir.

5. Radyatörlerin üstlerinin açıkta kalmasına özen gösterin. Perdelerin radyatör üstlerini kapatmasını engelleyin. Radyatörler üzerinde çamaşır kurutmayın.

6. Kısa süreli ev terklerinde kombinizi kapatmayın. Düşük seviyelerde çalıştırın.

7. Radyatörler için reglaj ayarı yapılmasını talep edin.

8. Ortam sıcaklığının 24 derecede kalmasına özen gösterin.

Tüketicinin Dikkatine !

Tüketicinin Dikkatine !

Son yıllarda özellikle kombi ile ilgili hizmet veren birçok kişi veya servisler bulunmaktadır. Edindiğimiz bilgilere göre, birçok tüketicinin, bilinçsiz veya kötü niyetli kişiler tarafından mağdur...

Baymak Kombi Bakımı

Baymak Kombi Bakımı

Kombinizin verimli çalışması, performansını koruması, yakıt tasarrufu, oluşabilecek arızaları önceden tespit etmek vb. için düzenli olarak bakım yaptırmanız gerekir.

İletişim

İletişim

Size bir telefon kadar yakınız ! Soru ve servis talepleriniz için 0332 238 98 19  - 0532 372 13 31 numaralı telefonlarımızdan haftanın 7 günü 24 saat boyunca bize ulaşabilirsiniz