Baymak Tesisat Temizleme Konya

Baymak Tesisat Temizleme Konya

Tesisat temizleme baymak

Baymak kombi tesisat ilaçlama tesisatınızı ilaç ve özel bir yöntemle temizleyerek, tesisat içlerinde sıvı akışını daha düzenli hale getiren bir tekniktir, bu teknik hem verimi büyük oranda arttırabilen, hemde peteklerinizin içlerinde zamanla meydana gelen paslanmalardan temizler. Kombi petekleriniz zamanla meydana gelebilecek paslanma, balçıklanma ve sıklıkla karşılaşılan kireçlenmere karşı özel teknikle ve ilaçlamayla yılda bir kez temizlenir. Petek temizliğinde kullanılan yöntemler verimi arttırmak amacıyla veya tesisatınızın ömrünü uzatması için sıklıkla kullanılması gerekmektedir. Petek temizliği yapılan dairelerde hem yakıt hemde enerji ve ısıtma yüzdelerinde %20'ye varan yakıt tasarrufu sağlanmaktadır.

Isıtma sistemlerinizde ( yerden ısıtma, kalorifer petekleri) ve kombilerinizin içinde her zaman belirli miktarda su bulunması gerekir bu su zaman içerisinde kireçlenme ve balçıklaşma meydana gelir. Kirlenmeler ve aşınmalar bundan dolayı meydana gelir. Petekleri, vanaları bu tortular daraltabilir veya tamamen tıkanıklığa neden olabilir. Her yıl tahliye vanasından suyu boşaltarak kombi tesisatınıza yeni su yüklenmesi ve suyun tazelenmesi ile bu problemlerin önüne geçemiyor muyuz diye merak ediyor olabilirsiniz? Kombi ısıtma tesisatınıza yeni ilave edilen su, daha fazla tortu oluşturabilecek madde anlamına gelir. Ve tam tersine yeni ilave edilen suyun oksijen oranı yüksek olduğundan metal yüzlerde hızlıca bir kireç oluşumu gerçekleşecektir. Bu kireçlenme her yeniden su konulması ile yeniden artışa geçer ve aslında hiç durmaz. Dolayısıyla suyun sistemden alınması ve tazelenmesi bir katkı sağlamaz tesisat temizliğine.

Tüketicinin Dikkatine !

Tüketicinin Dikkatine !

Son yıllarda özellikle kombi ile ilgili hizmet veren birçok kişi veya servisler bulunmaktadır. Edindiğimiz bilgilere göre, birçok tüketicinin, bilinçsiz veya kötü niyetli kişiler tarafından mağdur...

Baymak Kombi Bakımı

Baymak Kombi Bakımı

Kombinizin verimli çalışması, performansını koruması, yakıt tasarrufu, oluşabilecek arızaları önceden tespit etmek vb. için düzenli olarak bakım yaptırmanız gerekir.

İletişim

İletişim

Size bir telefon kadar yakınız ! Soru ve servis talepleriniz için 0332 238 98 19  - 0532 372 13 31 numaralı telefonlarımızdan haftanın 7 günü 24 saat boyunca bize ulaşabilirsiniz